Neden Bizi Seçmelisiniz?

1975 yılında İzmir'in Menemen ilçesinde ARI TİCARET İsmet ARI Şahıs Firması olarak temeli atılan firmamız, dürüst ve ilkeli yapısıyla, bugün İzmir 1.Sanayi Sitesindeki mağazasında Türkiye genelinde toptan yedek parça satış yapan, sektörün lider firmalarıyla rekabet içinde olan ve her geçen gün yükselen performansıyla sektöründeki yerini sağlamlaştıran bir konumdadır. Ürün çeşitliliğiyle müşterilerimizin ilk tercihi olan firmamız, uygun ve rekabetçi fiyatları ile de kendi sektöründe söz sahibi konumdadır.

Geniş Orijinal Massey Ferguson Yedek Parça çeşitlerini yanında, New Holland Traktörleri Orijinal parçaları,Fiat,Steyr,Ford traktörleri orijinal ve yan sanayi mamülleriyle müşterilerimize geniş bir ürün yelpazesi sunmuş bulunmaktayız.

Biz
Kimiz?

Arı Otomotiv olarak, Menemen’de bulunan perakende mağazamızda ise tüm bu ürün çeşitliliğinin yanında, diğer traktör markaları yedek parçaları, su motoru yedekleri, oto elektrik malzemeleri, sanayi rulmanları, V kayışları, otomotiv ve sanayi yağları ve aynı zamanda da Povver Akü bölge bayiliği ile bölgede hizmet veren sektörün en güçlü firması durumundayız.

2019 yılı itibariyle, Menemen ve Bergama Showroomlarımız ile İzmir Büyükşehir merkezinden en kuzeydeki Bergama ilçesini de kapsayacak şekilde Massey Ferguson Traktörlerinin satış servis ve yedek parça bayiliğini bünyesine katan firmamız, güçlü bir şekilde büyümeye devam etmekte, tüm müşterilerinin memnuniyetini sürekli en üst seviyelerde tutmayı kendisine en önemli görev olarak görmektedir.

245

total projects

535

houses build

288

experiences staff

750

happy clients

Bizimle İletişime Geçin

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi ya da öneri ve şikayetlerinizi iletmek için..